XII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Serdeczne Bóg zapłać rodzinom z Łopiennika Nadrzecznego za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę, na przyszłą niedzielę prosimy o posprzątanie rodziny z Łopiennika Górnego.
  2. „Kim dla mnie jest Jezus Chrystus?” – to pytanie winno nam towarzyszyć zawsze i wszędzie. A razem z nim właściwa odpowiedź, że jest On naszym Panem, Mistrzem i Mesjaszem. Rozpoczynający się czas wakacji i urlopów staje się wspaniałą okazją, aby o tym zaświadczyć. Prośmy, by nie zabrakło nam w tym wiary i odwagi…
  3. W sobotę, 29 czerwca, świętować będziemy uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. To dwa filary, na których opiera się cała nasza kościelna wspólnota. Zapraszamy na wspólną modlitwę na Mszach Świętych o godz. 730, 900, 1800 w intencji całego Kościoła, jego widzialnej głowy, a także nas samych, byśmy stawali się apostołami Chrystusa w miejscu naszej pracy, nauki i odpoczynku. Zbierana w tym dniu taca jest przeznaczona na potrzeby Stolicy Świętej.
  4. Zostały odebrane dwie puszki do udzielania komunii po renowacji, koszt renowacji 1.800 zł., na renowację złożyli się rodzice dzieci które w tym roku przystąpiły do I Komunii Św., i rodzice dzieci przystępujących do bierzmowania. Rodzicom za ten dar składamy serdeczne Bóg zapłać.
  5. W ostatnim czasie zapłacono fakturę za energię elektryczną w kościele 1.200 zł.
  6. Zapowiedzi przedślubne:

Damian Łukasz Karpiuk – kawaler z Krasnegostawu par. Św. Franciszka Ksawerego w Krasnymstawie i Katarzyna Szadura – panna z Krzywego par. tut. –  zapowiedź 1

Grzegorz Piłat – kawaler z Krasnegostawu par. MB Pocieszenia i Aleksandra Skowronek – panna z Majdanu Krzywskiego par. tut. – zapowiedź 1.

Kto by wiedział o przeszkodach zachodzącymi między tymi osobami powinien powiadomić kancelarię parafialną.

7.  Od niedzieli 30 czerwca zacznie obowiązywać wakacyjny porządek niedzielnych Mszy Św., w kościele parafialnym o godz. 900 i 1200, w kaplicy w Majdanie Krzywskim o godz. 730, w Dobryniowie o 1030.