facebook

Zezwolenie na wycinkę drzew


W ubiegły wtorek w naszej parafii odbyła się pierwsza część kontroli przeprowadzonej przez Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, wynikiem kontroli jest decyzja o wycięciu na razie dwóch drzew i natychmiastowej pielęgnacji pozostałych drzew. Pielęgnacja polega na podcięciu konarów które zagrażają bezpieczeństwu lub są suche.


Otwórz dokument PDF

Ogłoszenia Duszpasterskie

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

  1. Serdeczne Bóg zapłać mieszkańcom Łopiennika Dolnego za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę, na przyszłą niedzielę prosimy następne rodziny z Łopiennika Dolnego.

  2. Jesteśmy Kościołem pielgrzymującym w drodze do niebieskiej ojczyzny. Chrystus gromadzi nas na uczcie eucharystycznej, wyjaśnia nam pisma, w sakramentalnych znakach sam staje się pokarmem, byśmy nie ustali w drodze. W rozpoczynającym się Tygodniu Biblijnym prośmy Pana Jezusa szczególnie o to, aby pozwolił nam jeszcze bardziej ukochać i zrozumieć Pismo Święte. Wygospodarujmy w tym tygodniu nieco więcej czasu, abyśmy mogli sięgać po Biblię.

  3. Dzisiejsze ofiary zbierane na tacę przeznaczone są na Wyższe Seminarium Duchowne w Lublinie, za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

  4. Dzisiaj o godz. 1200 spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.

  5. W ubiegły wtorek w naszej parafii odbyła się pierwsza część kontroli przeprowadzonej przez Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, wynikiem kontroli jest decyzja o wycięciu na razie dwóch drzew i natychmiastowej pielęgnacji pozostałych drzew. Pielęgnacja polega na podcięciu konarów które zagrażają bezpieczeństwu lub są suche.

  6. Serdeczne Bóg zapłać Panu Kościelnemu Adamowi Mazurowi za pomoc i poświęcony czas przy pracach porządkowych jakie zostały wykonane w ostatnim tygodniu.

  7. Do nabycia prasa katolicka:

Niedziela – polecamy artykuły: „Dowód na istnienie Boga; Kościół to nie fabryka świętych; Sąd Boży – przeraża czy daje nadzieję; Jak nie stać się łupem diabła…; Kościół nie może bać się świata; Jak czytać biblię?; Stare błędy lubią się mścić; Pokolenie nieczytających.”

Gość Niedzielny – polecamy artykuły: „Nadzieja dla ozdrowieńców; Walka po walce; To się dobrze skończy – o świętym kryzysie, szczęśliwej winie i Biblii…; Księga cudów; Niekończąca się historia – szczepieniach i reżimie sanitarnym…; Dobry Ojciec i Mąż.”

Mały Gość Niedzielny – dla dzieci .

  1. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odszedł:

+ Jan Nawrocki – dobry Jezu a nasz Panie….