Zezwolenie na wycinkę drzew

Otwórz dokument PDF

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Serdeczne Bóg zapłać mieszkańcom Łopiennika Dolnego za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę, na przyszłą niedzielę prosimy następne rodziny z Łopiennika Dolnego.

2. Jesteśmy Kościołem pielgrzymującym w drodze do niebieskiej ojczyzny. Chrystus gromadzi nas na uczcie eucharystycznej, wyjaśnia nam pisma, w sakramentalnych znakach sam staje się pokarmem, byśmy nie ustali w drodze. W rozpoczynającym się Tygodniu Biblijnym prośmy Pana Jezusa szczególnie o to, aby pozwolił nam jeszcze bardziej ukochać i zrozumieć Pismo Święte. Wygospodarujmy w tym tygodniu nieco więcej czasu, abyśmy mogli sięgać po Biblię.

3. Dzisiejsze ofiary zbierane na tacę przeznaczone są na Wyższe Seminarium Duchowne w Lublinie, za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

4. Dzisiaj o godz. 1200 spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.

5. W ubiegły wtorek w naszej parafii odbyła się pierwsza część kontroli przeprowadzonej przez Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, wynikiem kontroli jest decyzja o wycięciu na razie dwóch drzew i natychmiastowej pielęgnacji pozostałych drzew. Pielęgnacja polega na podcięciu konarów które zagrażają bezpieczeństwu lub są suche.

6. Serdeczne Bóg zapłać Panu Kościelnemu Adamowi Mazurowi za pomoc i poświęcony czas przy pracach porządkowych jakie zostały wykonane w ostatnim tygodniu.

7. Do nabycia prasa katolicka:

Niedziela – polecamy artykuły: „Dowód na istnienie Boga; Kościół to nie fabryka świętych; Sąd Boży – przeraża czy daje nadzieję; Jak nie stać się łupem diabła…; Kościół nie może bać się świata; Jak czytać biblię?; Stare błędy lubią się mścić; Pokolenie nieczytających.”

Gość Niedzielny – polecamy artykuły: „Nadzieja dla ozdrowieńców; Walka po walce; To się dobrze skończy – o świętym kryzysie, szczęśliwej winie i Biblii…; Księga cudów; Niekończąca się historia – szczepieniach i reżimie sanitarnym…; Dobry Ojciec i Mąż.”

Mały Gość Niedzielny – dla dzieci .

1. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odszedł:

+ Jan Nawrocki – dobry Jezu a nasz Panie….