Ogłoszenia parafialne 30-06-2019

XIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiejsza niedziela jest XIII niedzielą okresu zwykłego.

2. Ofiary zbierane na tacę w dniu dzisiejszym przeznaczone są na budowę parkingu.

3. W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca. Msza Święta z wystawieniem Najświętszego Sakramentu w kościele o godz. 18.00, w Dobryniowie o godz. 8.30, w Majdanie Krzywskim o godz. 10.00.

1. Od najbliższej niedzieli obowiązuje porządek wakacyjny Mszy Świętych. W Kościele o godz. 9.00 i 12.00, w kaplicy w Dobryniowie o godz. 7.30, w Majdanie Krzywskim o godz. 10.30.

1. Decyzją księdza Arcybiskupa ks. Mirosław został przeniesiony do parafii w Kraśniku.  Nowym wikariuszem w parafii jest ks. Arkadiusz Kot.

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiejGościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.

2. Dziękujemy za sprzątanie Kościoła na dzisiejszą niedzielę i złożoną ofiarę.

1. Zapowiedź druga:

• Ciesielka Krzysztof kawaler z parafii tutejszej i
  • Jakubas Anna, panna z parafii św. Kajetana w Orłowie

Gdyby ktoś wiedział o przeszkodach istniejących między narzeczonymi – proszę powiadomić miejscowych duszpasterzy.

1. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszły do Pana :

• Anna Fornal z Łopiennika Nadrzecznego

• Maria Żołyniak z Olszanki

Pomódlmy się w intencji zmarłych: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.