Ogłoszenia parafialne 12-05-2019

IV Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiejsza niedziela jest niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczynającą kwartalne dni modlitw o powołanie do służby w kościele.

1. Od najbliższego poniedziałku rozpoczynamy poświęcenie pól połączone z mszą świętą. Prosimy o przygotowanie (stolika, obrusu, świeczek, wody, krzyża i wody święconej) do mszy świętej, jak również o przyjazd po księży 15 minut przed wyznaczoną godziną i wskazanie miejsca poświęcenia. W razie pytań prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.

PLAN POŚWIĘCENIA PÓL:

PONIEDZIAŁEK 13.05.2019

Godzina 17.00
    Kolonia Łopiennik Dolny linia 1 i 2 (1 ksiądz)

Kolonia Łopiennik Dolny linia 3 i 4 (1 ksiądz)
    Godzina 19.00
    Kolonia Łopiennik Dolny linia 5 (1 ksiądz)

Kolonia Łopiennik Dolny linia 6 (1 ksiądz)

WTOREK 14.05.2019

Godzina 17.00 Łopiennik Podleśny (1 ksiądz)
    Godzina 19.00 Łopiennik Podleśny Kolonia (1 ksiądz)

ŚRODA 15.05.2019

Godzina 17.00
    Łopiennik Nadrzeczny (1 ksiądz)

Nowa Wieś (1 ksiądz)
    Godzina 19.00
    Łopiennik Górny (1 ksiądz)

Olszanka i Kolonia Olszanka (1 ksiądz)

CZWARTEK 16.05.2019
    Dobryniów (1 ksiądz)

Majdan Krzywski (1 ksiądz)

2. Msza Święta przez wstawiennictwo Jana Pawła II połączona z ucałowaniem relikwii i Litanią do Świętego w najbliższy czwartek 16 maja o godz. 18.00,  Kartki do wpisywania intencji modlitewnych wyłożone są w kaplicy Jana Pawła.

1. Za tydzień po mszy Świętej o godz. 12.00 spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej, która odbędzie się 16 czerwca o godz. 9.00. Rocznica Pierwszej Komunii Świętej 26 maja o godz. 12.00

2. Dziękujemy za sprzątanie Kościoła na dzisiejszą niedzielę i złożoną ofiarę.

3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.

4. Zapowiedzi Pierwsze:

• Mazurek Mateusz, kawaler z parafii Żulin
    i Kowalczyk Justyna, panna z parafii tutejszej.

• Czerniak Łukasz, kawaler z parafii Tarnogóra
    i Skubisz Weronika - Iwona, panna z parafii tutejszej.

• Suszek Bartłomiej, kawaler z parafii tutejszej
    i Adamiak Monika - Maria, panna z parafii Siedliska.

Gdyby ktoś wiedział o przeszkodach istniejących między narzeczonymi – proszę powiadomić miejscowych duszpasterzy.

1. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do Pana :

• Józef Warchulski z Łopiennika Górnego, którego pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 14.00

Pomódlmy się w intencji zmarłego: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci.