Ogłoszenia parafialne 24-03-2019

III Niedziela Wielkiego Postu

1. Ofiary składane do puszek przeznaczone są na Wielkopostne Dzieło Pomocy "Jałmużna Wielkopostna".

1. Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę po mszy świętej o godz. 12.00, Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.30, bezpośrednio po niej Msza Święta.

1. Rekolekcje w naszej parafii rozpoczną się w piątek 29 marca i zakończą się w niedzielę 31 marca. Poprowadzi je o. Mariusz franciszkanin z Krakowa. Msza Święta z namaszczeniem chorych w piątek o godz. 12.00.

1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę:

2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.

3. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do Pana:

• Stanisława Głąb z Dobryniowa, której pogrzeb odbędzie się jutro o godz. 13.00

Pomódlmy się w intencji zmarłej: Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci.