Ogłoszenia parafialne 10-03-2019

I Niedziela Wielkiego Postu

1. Ofiary składane do puszek przez okres Wielkiego Postu przeznaczone są na Wielkopostne dzieło Pomocy „Jałmużna wielkopostna”.

1. Msza Święta przez wstawiennictwo Jana Pawła II połączona z ucałowaniem relikwii i Litania do Świętego w najbliższą sobotę 16 marca o godz. 7.30. Kartki do wypisywania intencji modlitewnych wyłożone są w kaplicy Jana Pawła.

1. Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę po mszy świętej o godz. 12.00, Droga Krzyżowa w piątek o godz. 15.30, bezpośrednio po niej Msza Święta.

1. Od dzisiejszej niedzieli po Mszy Świętej o godz.12.00 rozpoczynamy nauki przedmałżeńskie. Osoby zainteresowane zapraszamy do Sali Katechetycznej.

1. Od dzisiejszej niedzieli dzieci i młodzież wzorem lat ubiegłych, zbierać będzie ofiary przeznaczone na kwiaty do Grobu Pańskiego.

1. Ks. Grzegorz proboszcz z Borowicy organizuje pielgrzymkę do Lichenia, Niepokalanowa i do Warszawy do świątyni Opatrzności Bożej 23 i 24 kwietnia (wtorek i środa po Wielkanocy). Wszelkie informacje u ks. Grzegorza (tel. 603 555 663).

1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.

2. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do Pana:

• Stanisław Chodorowski z Olszanki

Pomódlmy się w intencji zmarłych: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen