Ogłoszenia parafialne 27-01-2019

III Niedziela Zwykła

  • Dzisiejsza niedziela jest III niedzielą okresu zwykłego.
  1. W sobotę 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Ofiary składane na tacę w tym dniu tradycyjnie przeznaczone są na potrzeby zakonów kontemplacyjnych. Msze święte w Kościele o godz. 9.00 i 12.00, w kaplicach o godz. 10.30.

  2. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek miesiąca. Msza Święta z wystawieniem Najświętszego Sakramentu w kościele o godz. 7.30, w kaplicy w Dobryniowie o godz. 8.00, a w Majdanie Krzywskim o godz. 10.00.

  3. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy …………....

  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.

  5. W dzisiejszą niedzielę po wszystkich mszach będzie organizowana zbiórka do puszek na leczenie dla 41 letniego Wiktora Pacana z Majdanu Krzywskiego, męża i ojca dwójki dzieci, u którego wykryto złośliwego guza z IV stopniem złośliwości. W imieniu rodziny prosimy o wsparcie i już teraz dziękujemy za wszelkie złożone ofiary.

  6. Informujemy również, że 2 lutego 2019 od godz. 14.00 na szkolnej hali sportowej w Łopienniku Nadrzecznym, odbędzie się koncert organizowany przez Komitet społeczny „VICTORIA DLA ŻYCIA”, OSP w Łopienniku Górnym oraz GOK w Łopienniku Górnym, podczas którego przeprowadzona będzie zbiórka charytatywna dla ratowania życia Wiktora Pacana,

  7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do Pana:

  • Andrzej Staszczak z Kolonii Łopiennik Dolny

Pomódlmy się w intencji zmarłego: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci.