Ogłoszenia parafialne 16-09-2018

XXIV Niedziela Zwykła

1. Ofiary zbierane do puszek w dniu dzisiejszym przeznaczone są na „Fundusz Ewangelizacji w Środkach Społecznego Przekazu”.

2. W przyszłą niedzielę ofiary zbierane na tacę przeznaczone są na potrzeby Seminarium Duchownego w Lublinie.

3. Spotkanie dzieci i rodziców klas trzecich przygotowujących się do przyjęcia komunii świętej w dniu 16 czerwca 2019 roku o godz. 9.00, odbędzie się w najbliższą niedzielę po mszy o godz. 12.00.

4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiejGościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.

5. Dziękujemy za sprzątanie Kościoła na dzisiejszą niedzielę:

Na następny tydzień zapraszamy następujące rodziny:

Zapowiedź pierwsza:

• Sysa Grzegorz, kawaler z parafii tutejszej i Weremko Justyna – Magda, panna z parafii tutejszej

Zapowiedź druga:

• Pawelec Dariusz – Wojciech, kawaler z parafii tutejszej i Chomczyńska Magdalena, panna z parafii tutejszej

• Szadura Grzegorz, kawaler z parafii tutejszej i Kiszczak Wioletta – Kamila, panna z parafii tutejszej

Gdyby ktoś wiedział o przeszkodach istniejących między narzeczonymi – proszę

powiadomić miejscowych duszpasterzy.

W minionym tygodniu odbył się pogrzeb Bronisławy Żurek pochodzącej z Majdanu Krzywskiego

Pomódlmy się w intencji zmarłej:
Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie a światłość wiekuista niechaj jej świeci.