Ogłoszenia parafialne 03-06-2018

IX Niedziela Zwykła

1. W najbliższy czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. W tym dniu pragniemy oddać publicznie cześć Chrystusowi ukrytemu pod postacią chleba, uczestnicząc we Mszy Świętej i procesji do 4 ołtarzy. Zapraszamy asystę, dzieci do sypania kwiatów, ministrantów, Panie w strojach ludowych i dzieci do niesienia wstążek oraz wszystkich parafian. Procesja wyruszy z kościoła po mszy św. o 18.00. Prosimy o przygotowanie ołtarzy oraz o dekorację poszczególnych ołtarzy wzorem lat ubiegłych. Jest to zewnętrzny wyraz naszej wiary w Chrystusa Eucharystycznego.

2. Ofiary zbierane w dniu dzisiejszym do puszki przeznaczone są świątynię Opatrzności Bożej. W przyszłą niedzielę taca na potrzeby Seminarium Duchownego w Lublinie.

3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiejGościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.

4. Dziękujemy za sprzątanie Kościoła na dzisiejszą niedzielę: Na następny tydzień zapraszamy następujące rodziny:

5. Zapowiedź pierwsza:

•  Szadura Patryk kawaler z Łopiennika Padleśnego, par. tutejszej
i Szewczak Katarzyna, panna z Bobrowe par. Gorzków

Zapowiedź druga:

•  Wlizło Grzegorz Adam, kawaler z Chorupnika parafia Gorzków

i Kasperek Weronika Marzena, panna z Nowin parafii tutejszej

Gdyby ktoś wiedział o przeszkodach istniejących między narzeczonymi – proszę powiadomić miejscowych duszpasterzy.

1. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana :

• Henryk Chmielewski z Olszanki

• Zbigniew Kowalik pochodzący z Olszanki

• Antoni Kowalski pochodzący z Łopiennika Podleśnego

• W przyszłą sobotę o godz. 14.00 odbędzie się pogrzeb Marianny Błaziak z Krzywego

Pomódlmy się w intencji zmarłych: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci.