Ogłoszenia parafialne 06-05-2018

VI Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiejsza niedziela jest VI niedzielą wielkanocną.

2. Bierzmowanie w naszej parafii odbędzie się 12 maja o godz. 18.00. Spowiedź dla bierzmowanych i ich rodzin w piątek 11 maja od godz.17.30.

3. Za tydzień po mszy Świętej o godz. 12.00 spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej, która odbędzie się 27 maja o godz. 9.00. Rocznica komunii świętej 20 maja o godz. 12.00, spowiedź przed rocznicą 18 maj (piątek) od godz.17.30.

4. Dziękujemy za sprzątanie Kościoła na dzisiejszą niedzielę i złożoną ofiarę………..…

Na następny tydzień troskę o czystość świątyni polecamy rodzinom i młodzieży przystępującej do sakramentu bierzmowania.

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.

2. Zapowiedź pierwsza:

• Sawa Tomasz, kawaler z Olszanki par. tutejszej
    i Talik Katarzyna, panna z Krasnegostawu par. św. Franciszka Ksawerego

Gdyby ktoś wiedział o przeszkodach istniejących między tymi narzeczonymi proszę powiadomić miejscowych księży.