Ogłoszenia parafialne 08-04-2018

Niedziela Miłosierdzia

1. Dzisiejsza niedziela jest Niedzielą Miłosierdzia, która rozpoczyna 74 Tydzień Miłosierdzia. Jednocześnie jest to Patronalne Święto Caritas – ofiary zbierane do puszek przeznaczone są Fundusz Caritas.

2. W kaplicy w Dobryniowie obchodzimy dziś doroczny odpust ku czci Miłosierdzia Bożego. Sumę odpustową o godz. 12.00 odprawi i kazanie wygłosi ks. Czesław Krzyżanowski. Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych parafian na tą uroczystość.
    Z tego też względu nie ma Mszy Świętej w Kościele o godz. 12.00.

3. Za tydzień po mszy Świętej o godz. 12.00 spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.

4. Dziękujemy za sprzątanie Kościoła na dzisiejszą niedzielę i złożoną ofiarę:

Na następny tydzień troskę o czystość naszej świątyni polecamy następującym rodzinom:…..

1. Zapowiedź Pierwsza:

Szczęśniak Kamil kawaler z Międzyrzeca Podlaskiego parafia Chrystusa Króla

i Socha Magdalena, panna z Łopiennika Górnego parafii tutejszej

Gdyby ktoś wiedział o przeszkodach istniejących między narzeczonymi – proszę powiadomić miejscowych duszpasterzy.

1. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana:

• Marian Fornal z Dobryniowa

• Stanisława Szpakowska z Łopiennika Dolnego

• Feliks Buk z Łopiennika Górnego

Pomódlmy się w intencji zmarłych:
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci.