Ogłoszenia parafialne 02-04-2018

Poniedziałek Wielkanocny

 

  1. Dzisiaj obchodzimy drugi dzień świąt – Poniedziałek Wielkanocny, tradycyjnie ofiary tacowe przeznaczone są w tym dniu na KUL im. Jana Pawła II.

  2. W tym tygodniu Pierwszy Piątek i Sobota Miesiąca – Msza Święta z wystawieniem i Litanią o godz. 7.30. W Dobryniowie o godz.8.00 w Majdanie Krzywskim o godz. 10.00. Ze względu na przeżywaną oktawę Wielkanocy w Piątek nie obowiązuje post.

  3. W najbliższą niedzielę – w Dobryniowie obchodzić będziemy doroczny odpust ku czci Miłosierdzia Bożego. Sumę odpustową o godz. 12 odprawi i kazanie wygłosi ks. Czesław Krzyżanowski. Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych parafian na tą uroczystość. Z tego też względu nie ma Mszy Świętej w Kościele o godz. 12.00.

  4. We wtorek o godz. 10.30 odbędzie się pogrzeb:

  • Mariana Fornala z Dobryniowa

  • A o godz. 12.00 Stanisławy Szpakowskiej z Łopiennika Dolnego

Pomódlmy się w intencji zmarłych:

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci.