Ogłoszenia parafialne 25-02-2018

II Niedziela Wielkiego Postu

1. Ofiary składane do puszek przeznaczone są na Krajowy Fundusz Misyjny „Ad gentes”.

2. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Msza Święta z wystawieniem Najświętszego Sakramentu w kościele o godz. 7.30, w kaplicy w Dobryniowie o godz. 8.00, a w Majdanie Krzywskim o godz. 10.00.

3. Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę po mszy świętej o godz. 12.00, Droga Krzyżowa w piątek o godz. 15.30, bezpośrednio po niej Msza Święta.

4. Rekolekcje w naszej parafii rozpoczną się w piątek 9 marca i zakończą się w niedzielę 11 marca. Poprowadzi je ks. Piotr Siekierka proboszcz z Żulina.

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę:

W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy…………

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.

2. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana:

• Edward Znój z Majdanu Krzywskiego

• Anna Staszczak pochodząca z naszej parafii

• Danuta Szewczyk z Łopiennika Dolnego Kolonii

Pomódlmy się w intencji zmarłych: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen