Ogłoszenia parafialne 18-02-2018

I Niedziela Wielkiego Postu

1. Bóg zapłać” z a złożone ofiary tacowe w dzisiejszą niedzielę na potrzeby Seminarium Duchownego w Lublinie.

1. Ofiary składane do puszek przez okres Wielkiego Postu przeznaczone są na Wielkopostne dzieło Pomocy „Jałmużna wielkopostna”.

2. Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę po mszy świętej o godz. 12.00, Droga Krzyżowa w piątek o godz. 15.30, bezpośrednio po niej Msza Święta.

1. Od dzisiejszej niedzieli po Mszy Świętej o godz.12.00 rozpoczynamy nauki

przedmałżeńskie. Osoby zainteresowane zapraszamy do Sali Katechetycznej.

1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę:

W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.

2. Zapowiedź Druga:

• Wnuk Michał, kawaler z Moniaki Kolonia, parafia Boby i

• Sulowska Aleksandra, panna z Dobryniowa par. tutejszej

Gdyby ktoś wiedział o przeszkodach istniejących między narzeczonymi – proszę

powiadomić miejscowych duszpasterzy.

1. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana:

• Jerzy Bańka z Krzywego

• Edward Znój z Majdanu Krzywskiego, którego pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 11.00

Pomódlmy się w intencji zmarłych: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen