Ogłoszenia parafialne 28-01-2018

4 Niedziela okresu zwykłego

  1. Dzisiejsza niedziela jest IV niedzielą okresu zwykłego.

  2. W piątek 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Ofiary składane na tacę w tym dniu tradycyjnie przeznaczone są na potrzeby zakonów kontemplacyjnych. Msze święte w Kościele o godz. 9.00 i 12.00, w kaplicach o godz. 10.30.

  1. W tym tygodniu wypada pierwsza sobota miesiąca. Msza Święta z wystawieniem Najświętszego Sakramentu w kościele o godz. 7.30, w kaplicy w Dobryniowie o godz. 8.00, a w Majdanie Krzywskim o godz. 10.00.

  1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę:

W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy:

  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.

  2. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do Pana:

  • Dariusz Łusiak z Łopiennika Podleśnego, którego pogrzeb odbędzie się w najbliższy wtorek o godz. 12.00

Pomódlmy się w intencji zmarłego: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen