Ogłoszenia parafialne 14-01-2018

 

II Niedziela Zwykła

  1. Msza Święta przez wstawiennictwo Jana Pawła II połączona z ucałowaniem relikwii i Litanią do Świętego w najbliższy wtorek 16 stycznia o godz. 7.30. Kartki do wpisywania intencji modlitewnych wyłożone są w kaplicy Jana Pawła.

  2. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczone są na kontynuowanie prac renowacyjnych w naszej świątyni.

  3. Trwa Wizyta duszpasterska. Prosimy o przyjazd po księży 20 minut przed wizytą jak również odwiezienie po zakończonej kolędzie. Duszpasterze przybędą do domów, by przynieść Boże błogosławieństwo. Prosimy, aby w domu zgromadziła się możliwie cała rodzina. Zgodnie z tradycją na stole przykrytym obrusem powinny znaleźć się krzyż, zapalona świeca, Biblia oraz woda święcona. Plan kolędy na najbliższy czas przedstawia się następująco:

Poniedziałek 15.01.2018

godz. 9.00 Łopiennik Nadrzeczny (od państwa Huba)– 1 ksiądz

godz. 9.00 Domy przy drodze Lubelskiej od lasu i Ziemiany – 1 ksiądz

Sobota 20.01.2018

godz. 9.00 bloki pozostałe mieszkania

  1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.

  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.