Ogłoszenia parafialne 05-11-2017

XXXI Niedziela Zwykła

1. Dzisiejsza niedziela jest XXXI niedzielą okresu zwykłego, jednocześnie pierwszą niedzielą miesiąca, po mszy świętej adoracja i wystawienie Najświętszego Sakramentu.

2. W dniu dzisiejszym zmiana tajemnic różańcowych: Intencja ogólna : Aby chrześcijanie w Azji, dając świadectwo Ewangelii swoimi słowami i czynami, przyczyniali się do dialogu, pokoju i wzajemnego zrozumienia, zwłaszcza z wyznawcami innych religii.

3. Ofiary zbierane na tacę w najbliższą niedzielę przeznaczone są na „Budownictwo sakralne”.

4. Msza Święta w intencji Ojczyzny sprawowana będzie 11 listopada o godz. 9.00.

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiejGościa Niedzielnego” i „Niedzieli”, są również Kalendarze Maryjne na przyszły rok.

6. Dziękujemy za sprzątanie Kościoła na dzisiejszą niedzielę:

Na następny tydzień zapraszamy następujące rodziny: