Księża

 

PROBOSZCZOWIE

Ks. Adam Brzyski

Data urodzenia:

1953-04-23

Data święceń:  

1979-06-17

Godności:

kanonik honorowy Kapituły Chełmskiej

Stanowisko:      

proboszcz, od 2010-08-01

WIKARIUSZE

Ks. Mirosław Bucior

Data urodzenia:

 1975-05-07

Data święceń:

 2002-05-18

Funkcje:

 

Stanowisko:

wikariusz, od 2015-07-01